2024-06-15

Jak uratować swoje małżeństwo?

Moja żona chce rozwodu, ale nadal ją kocham: jak sobie radzić z rozwodem, kiedy go nie chcesz

Zawsze myślałeś, że jesteś posłusznym mężem, który bardzo kocha swoją żonę. Kiedy więc twoja żona zmieni zdanie i chce odejść ze związku – jesteś zszokowany, zraniony i czujesz się okropnie. Czy jest jakiś sposób, żebyś uratował swoje małżeństwo , kiedy twoja żona mówi, że odchodzi?

Oto kilka punktów do rozważenia z kobiecego punktu widzenia:

o Kobiety nie są tak skomplikowane, jak uważają je niektórzy mężczyźni. Większość z nich ma wymagania, które są zwykle bardzo podstawowe i kiedy już zaspokoisz ich specyficzne potrzeby, możesz spodziewać się lojalnego i pełnego miłości życia. Jeśli tak jest, to dlaczego tak wiele kobiet decyduje się na odwołanie małżeństwa ?

o Wiele odpowiedzi na to pytanie można znaleźć, jeśli naprawdę wnikniesz głębiej w umysł swojej żony. Aby uratować małżeństwo , pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, czy spełniłeś jej emocjonalne potrzeby. Zaufaj mi; są one o wiele ważniejsze dla większości kobiet niż zaspokajanie ich potrzeb materialnych, takich jak ubrania, wakacje itp.

Co naprawdę muszę zrobić, aby mój współmałżonek znów mnie pokochał? Czy jest możliwe zbudowanie ogromnej atrakcyjności w moim małżonku?

o Wiele kobiet uważa, że ​​ich mężowie są kiepskimi słuchaczami. Przez pewien czas ta luka rozciąga się do punktu bez powrotu. Dlatego, aby uratować małżeństwo, zadzwoń do niej na intymną rozmowę i być może po raz pierwszy w życiu posłuchaj. Przygotuj się na całą masę skarg, listę nierozwiązanych problemów, mnóstwo spraw, w których byłeś nieczuły lub nieuważny i nie tylko. Aby uratować swoje małżeństwo, jedyną strategią, którą powinieneś przyjąć, jest milczenie. Nie kłóć się, nie usprawiedliwiaj ani nie obwiniaj. Kobieta zwykle decyduje się opuścić swoje małżeństwo, gdy zostaje przyparta do ściany. Żadna ilość „logiki” nie zmiękczy zatwardziałego umysłu. Więc po prostu słuchaj i szczerze przepraszaj, starając się uratować małżeństwo.

o Jeśli naprawdę chcesz uratować małżeństwo, dlaczego nie zasugerować delikatnie żonie, żeby się odzyskała? Przypomnij jej o czynnikach, które sprawiły, że się w niej zakochałeś. Zaproponuj jej, że byłbyś bardzo szczęśliwy, widząc ponownie tego starego siebie. To niesamowite, jak kobieta zwykle „pochyla się”, by udobruchać męża, aby uratować małżeństwo.

o Wreszcie, aby uratować małżeństwo, musicie pamiętać, że działa to w obie strony – oboje musicie dojść do wspólnie uzgodnionego konsensusu, co do tego, jak wypełnić istniejące luki. Większość kobiet jest z natury emocjonalna. Ale bardzo szybko zdają sobie sprawę, kiedy ich emocje są źle traktowane lub brane za pewnik.

o Podsumowując – zawsze łatwo jest uratować małżeństwo, gdy żona go opuściła; łatwiej niż gdybyś to odwołał. Ponieważ pod koniec dnia możesz ukształtować umysł kobiety tak, jak chcesz – po prostu ofiarowując jej bezwarunkową miłość.

A teraz posłuchaj uważnie! Poświęć 2 minuty na przeczytanie następnej strony, a odkryjesz oszałamiającą sztuczkę, która sprawi, że twój małżonek będzie cię kochał do końca życia, nawet jeśli jest tak blisko wyjścia za drzwi. Istnieje zestaw łatwych do naśladowania psychologicznych sztuczek, które uratują twoje małżeństwo i pozwolą ci wrócić do miejsca, w którym kiedyś byłeś – zakochany, zaangażowany i podekscytowany przyszłością – w ciągu kilku dni gwarantowanych. Gorąco zachęcam do przeczytania wszystkiego na następnej stronie, zanim będzie za późno i skończy się czas

Dla wielu osób małżeństwo jest naprawdę podstawą ich życia. Jest to szczególnie ważne, jeśli są małżeństwem od jakiegoś czasu i mają dzieci ze swoim partnerem. Kiedy twoje małżeństwo ma kłopoty, może zmienić wszystko w twoim świecie. Nie możesz już spać, ciężko jest Ci pracować i czujesz, że twoje życie jest zawieszone w oczekiwaniu na to, co wydarzy się w przyszłości między tobą a twoim współmałżonkiem. Są ważne rzeczy, które musisz zrobić teraz, jeśli czujesz, że twoje małżeństwo jest zagrożone.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, gdy twoje małżeństwo jest w tarapatach, jest uproszczenie życia. Jeśli czujesz stres związany z czymkolwiek, należy się tym zająć. Jedną z najtrudniejszych rzeczy, z którymi ktoś kiedykolwiek się spotka, jest odbudowanie związku. Aby to zrobić, musisz być w stanie skupić całą swoją pozytywną energię na współmałżonku. Jeśli masz nierozwiązane problemy z innymi członkami rodziny lub duży projekt w pracy, który nieustannie leży w Twojej głowie, musisz sobie z nimi poradzić w każdy możliwy sposób. Może to oznaczać poproszenie innych o pomoc. Nie bój się tego zrobić. W końcu masz misję uratowania najważniejszego związku, jaki masz.

A jeśli twój współmałżonek już cię nie kocha? Oto, jak uzależnić ich od siebie, tak jak wtedy, gdy się zakochałeś po raz pierwszy

Musisz także przestać martwić się tym, jak inni postrzegają Twój związek. Nie ma nic wstydliwego w przyznaniu, że ty i twój małżonek mieliście trudny odcinek drogi. Jeśli masz dzieci, niezwykle pomocne może być posiadanie przyjaciela lub krewnego, który obserwuje je okresowo, abyś ty i twój współmałżonek mieli więcej czasu jeden na jeden. Zamiast szukać wymówek za każdym razem, gdy potrzebujesz ich pomocy, mów prawdę. Kiedy twoje małżeństwo jest w tarapatach, twoja duma musi zejść na drugi plan i zająć się tym, co najlepsze dla twojej rodziny .

Przebaczanie jest niezbędne, gdy twoje małżeństwo ma kłopoty. Jeśli ty lub twój partner zrobiliście coś, co zraniło drugiego, oboje musicie być otwarci na przebaczenie . Często łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ale pod koniec dnia musisz pamiętać, co znaczył dla ciebie twój małżonek przez całe małżeństwo, a nie tylko w czasie, gdy cię skrzywdził lub kiedy ty zraniłeś go. Każdy popełnia błędy i można je naprawić.

Czasami, gdy napotykamy problemy w małżeństwie, pozwalamy, by emocje przejmowały nasze myślenie. W małżeństwie może dojść do momentu, w którym myślisz, że rozwód jest najlepszym wyjściem. Jest wiele powodów, dla których myślisz, że rozwód jest lepszy, ale jest też wiele powodów, dla których warto pogodzić małżeństwo. Kiedy zaczniemy myśleć negatywnie o małżeństwie, wszystko będzie wydawało się równie złe. Jeśli jednak spojrzysz na problemy z innej strony, możesz po prostu zaoszczędzić bólu serca i bólu, aby przejść przez rozwód.

Powody pojednania małżeństwa są bardzo proste. Może to być dla twoich dzieci, miłości do współmałżonka itp. Kluczem do pojednania małżeństwa jest nauczenie się kompromisu, a także zrozumienie problemów, aby je poprawić.

A jeśli twój małżonek już cię opuścił? Oto jak je odzyskać.

Jeśli nie chcesz, aby twoje małżeństwo zakończyło się rozwodem, zacznij najpierw rozumieć problemy. Codziennie analizuj powód walki. Walczysz o pewien nawyk lub kłócisz się o małe i niepotrzebne rzeczy? Jeśli czujesz, że musisz na chwilę oderwać się od tego związku, wybierz się na krótką wycieczkę. Jest to również dobra okazja, aby dać współmałżonkowi trochę czasu i przestrzeni na przemyślenie małżeństwa.

Jeśli już uporządkowałeś swoje uczucia i sposób myślenia, porozmawiaj ze swoim współmałżonkiem o powodach pojednania małżeństwa, a także o sposobach ulepszenia małżeństwa. Kiedy wszystko się polepszy, upewnij się, że to jeszcze trwa do końca, stare przyzwyczajenia nie powinny wracać.

Czy chcesz ożywić oddany i pełen miłości związek w swoim małżeństwie? Istnieją sprawdzone kroki, które są niezwykle potężne, które pomogą ci przezwyciężyć konflikty i tchnąć życie z powrotem w twoje małżeństwo. To jest plan, którego nie chcesz przejść.

Utrzymanie małżeństwa nie jest bynajmniej łatwym zadaniem. Małżeństwo składa się z dwóch zupełnie różnych osób, o zupełnie innych gustach, upodobaniach i antypatiach; i sprawia, że ​​mieszkają pod jednym dachem przez lata. Przy takim założeniu będzie wiele problemów.

Kiedy nieuniknione kłopoty wychodzą na jaw, większość ludzi po prostu decyduje się odejść od małżeństwa, ponieważ nie są na tyle bezinteresowni, aby tego nie robić. A więc najpierw – gratulacje za pozostanie i próbę dalszej walki.

Co naprawdę muszę zrobić, aby mój współmałżonek znów mnie pokochał? Czy jest możliwe zbudowanie ogromnej atrakcyjności w moim małżonku?

Aby nauczyć się zabójcy, zaawansowanych strategii ratowania małżeństwa,

Byłem na twoim miejscu i bardzo chciałem uratować moje małżeństwo. Kiedy mój mąż wyjaśnił mi, że nie chce już być żonaty; Byłam zdesperowana i błagałam męża: „Proszę, George, kocham cię! Nie rób tego – znam swoje błędy, a one już nigdy się nie powtórzą! Proszę!”. Nie jest to najlepsza rzecz do zrobienia. Czemu?

Proste – nikt nie chce żebrzącego, przepraszającego i „żałosnego” małżonka. Ale nie jest łatwo o tym pomyśleć samemu, kiedy jesteś w środku całej sprawy.

Dlatego po jakimś czasie pomyślałem, że potrzebuję porady z zewnętrznego źródła – i zwróciłem się do internetu.

To właśnie spowodowało różnicę: nauczono mnie, jak zachować spokój i dokładnie, co robić, gdy stajesz w obliczu rozwodu. I to sprawiło, że uratowałem swoje małżeństwo.

Więc to właśnie powinieneś zrobić, jeśli zadajesz sobie pytanie „jak uratować swoje małżeństwo?” – powinieneś przestać próbować zrobić to sam i poprosić o jakąś bezstronną, zewnętrzną poradę z zaufanego źródła – gdy kogoś nie ma w Twojej sytuacji (co oznacza, że ​​jest bezstronny), jest to o wiele łatwiejsze dla niego niż dla Ciebie z czymś, co przyniesie pozytywne skutki.

Powiedzenie lub zrobienie czegoś niewłaściwego może w rzeczywistości sprawić, że twój współmałżonek poczuje się jeszcze bardziej oddalony od ciebie. Możesz sprawić, że twój współmałżonek znów się w tobie zakocha .

Nie musisz się martwić, czy Twój współmałżonek jest bliski zażądania rozwodu. Możesz kontrolować sytuację i używać określonych technik, aby w naturalny sposób zakochać się w tobie beznadziejnie.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.