2024-05-30

Rozpocznij stylowo rok z profesjonalnymi produktami do włosów Clairol

Znowu ta pora roku. Czas na podsumowanie, policz swoje błogosławieństwa, a może po drodze podejmij kilka decyzji. Jak wypadły Twoje inwestycje w 2011 roku? Jeśli jesteś tak zainwestowany w fantastyczną pielęgnację włosów jak Clairol, nie ma lepszego czasu, aby rozważyć zbadanie swoich aktywów i wprowadzenie odważnych zmian. Na przykład linia profesjonalnych produktów do włosów Clairol jest teraz dostępna dla każdej tekstury, długości i stylu włosów. Kupuj innowacyjne, odżywcze produkty do pielęgnacji włosów i profesjonalne narzędzia do stylizacji, wszystkie dostępne w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu możesz zachować świeżość z wyglądu salonu, bez ogromnej ceny. Miałeś dobre dni na włosy … a może dobry rok na włosy? Pozostań w stylu sezon po sezonie z niewielką pomocą ekspertów od włosów w Clairol. Oto tylko kilka ekscytujących narzędzi i produktów dostępnych teraz.

Kolor Soy LiquiColor Permanent

Odżywka podczas koloryzacji dzięki Color Soy LiquiColor Permanent firmy Clairol. Odżywcza, bogata w wilgoć formuła przenika do każdego włosa poza korę, zapewniając natychmiastowe wspaniałe rezultaty. LiquiColor to zaawansowana wersja klasycznego systemu obróbki kolorów Miss Clairol. Odkryj 100% szary zasięg, na który możesz liczyć, jedno użycie po drugim. Teraz postępy w technologii klimatyzacji zapewniają 84% poprawę głębokiej klimatyzacji. Zafunduj swoim włosom farbowanie o jakości salonowej, bez uszkodzeń. Wybierz spośród szerokiej gamy naturalnych odcieni, aby znaleźć najlepszy efekt.

Clairol Soy Pure White Developer

Odżywaj i wzbogacaj każdy włos na głowie dzięki Soy Pure White Developer firmy Clairol. Wywoływacz czysto białego kremu, stabilizowany na 3 lata Clairol Soy Pure White stanowi doskonałą bazę dla każdego proszku lub płynnej rozjaśniacza. Dostępne w 10, 20, 30 lub 40 objętościach, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie odpowiedni produkt dla swoich włosów.

Clairol Seconditioner Nature

Wybieraj spośród 19 mieszalnych, organicznych odcieni, aby rozjaśnić i poprawić, gdy tylko twoje włosy będą chciały odebrać mnie. Delikatnie dostrój subtelne odcienie włosów, zakryj szaro i naturalnie się zmiksuj – a wszystko to przy jednoczesnym traktowaniu twoich warkoczów w celu przywrócenia wilgoci jakości salonowej za mniej. Delikatna, wolna od amoniaku formuła Clairol nadaje się do włosów rozluźnionych, trwałych i wrażliwych. Pożegnaj się z suchością i zniszczeniami dzięki innowacyjnej formule nawilżającej Clairol.

Clairol Radiance

Dzięki 21 odcieniom do mieszania i dopasowywania linia produktów Clairol Radiance do odnawiania kolorów została zaprojektowana, abyś mógł podkreślić lub zakryć najsubtelniejsze i najciekawsze włosy. Dopasuj swój odcień, łącząc kolor, aby uzyskać naturalny, promienny wygląd, którego po prostu nie można uzyskać od razu po wyjęciu z pudełka. Unikalna formuła zrównoważona pod względem wilgoci nadaje połysk i zasięg przeciętnemu procesowi farbowania. Zmiękcz swój wygląd lub po prostu zmiksuj szary do 30%. Delikatna, wolna od amoniaku formuła Clairol doskonale nadaje się do włosów wrażliwych lub poddanych obróbce chemicznej, więc nie musisz się martwić zniszczeniem lub niewygodną suchością. Długotrwała i łatwa w pielęgnacji włosy Clairol Radiance to idealny wybór dla osób, które po raz pierwszy eksperymentują z koloryzacją.

Clairol Premium Demi

Szukasz idealnej formuły kolorów i wysycha? Wypróbuj linię Clairol Premium demi mikrotonalnych dodatków, a na pewno zdobędziesz ten nieuchwytny, niepowtarzalny kolor, którego szukałeś od zawsze. Zmieniaj formułę, twoją lub twoich klientów, od leczenia do leczenia i za każdym razem przybijaj paznokcie. Wybieraj spośród formuł Warm, Cool lub Clear, aby zwiększyć ciepłe odcienie czerwieni lub dodać głębi do złota.

Clairol Kaleidecolor

Zmień wygląd, dodając wspaniałe, łatwe do nakładania pasemka dzięki Kaleidecolor firmy Clairol. Uzyskaj dostęp do szeregu sekretów efektów specjalnych znanych tylko profesjonalnym stylistom za pomocą tego cennego narzędzia. Dzięki gamie 4 tonowych rozjaśniaczy w proszku możesz uzyskać idealną nutę tonalną dla swojej kolorystyki. Aplikacja jest szybka i bezbolesna – uzyskaj spektakularne rezultaty w zaledwie 10 minut! Dzięki nawilżającemu aloesowi Kaleidecolor jest delikatnym, odżywczym sposobem na zrewitalizowanie wyglądu włosów, jednocześnie dodając cenny nowy styl do arsenału.

Clairol Jazzing

Delikatna formuła bez amoniaku i nadtlenku, linia produktów do kolorowania firmy Clairol Jazzing została zaprojektowana do stosowania zaraz po zabiegu relaksacyjnym. Dostępne w wersji tymczasowej (bez ciepła) i półtrwałej (aktywowanej ciepłem). Użyj jako podkład rozjaśniający, aby uzyskać jaśniejsze, bogatsze odcienie. Poleruj każdą nitkę, aby uzyskać olśniewające, przyciągające wzrok kolory z pewnością zrobią wrażenie! Lub, jeśli subtelność jest Twoim celem, użyj Clairol Jazzing, aby dopasować kolorystykę włosów do kości. Nigdy więcej kompromisów! Przybij swój kolor dokładnie za pomocą Clairol Jazzing.

Clairol Beautiful Brown

Osiągnij olśniewający, piękny rdzawy odcień idealny do kolorowania dzięki Beautiful Brown marki Clairol.
Ben caraba jest niezależnym pisarzem, który pisze o produktach kosmetycznych i modowych, takich jak Clairol Professional.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.