2024-06-15

Powinieneś kupić produkty do pielęgnacji skór

Każda kobieta uwielbia pielęgnować swoją skórę dzięki codziennym zabiegom pielęgnacyjnym. Niezależnie od tego, czy używają produktów do pielęgnacji skóry w celu utrzymania i poprawy stanu skóry, czy też w celu leczenia problemów skórnych, oczywiste jest, że produkty do pielęgnacji skóry są najlepszym i bardziej przystępnym rozwiązaniem dla skóry każdej kobiety, a nie chirurgią plastyczną.

Z kilkoma rodzajami skóry, produkty do pielęgnacji skóry pochodzą również od różnych marek i typów, co utrudnia wybór, który jest odpowiedni dla naszej skóry. Mówiąc o produktach, niektóre osoby wolą nadal używać zwykłych produktów do pielęgnacji skóry; inni wolą zmieniać produkty po pełnym użyciu drugiej butelki. Jednak różne produkty do pielęgnacji skóry lub marki mogą oznaczać także inny przedział cenowy. Czasami możemy rzucić okiem na ten pozornie dobry produkt z dobrymi recenzjami, ale niestety cena jest znacznie niższa od budżetu, nie wspominając o tym, że nie próbowaliśmy tego produktu wcześniej i obawiamy się, że może nie być odpowiedni dla nas. Tak, znam to uczucie, kiedy kupiliśmy coś, czego potrzebowaliśmy, a to kosztowało zbyt wiele, aby później dowiedzieć się, że będzie to bezużyteczne. Mając to na uwadze, istnieje inne rozwiązanie, aby kupić tego rodzaju produkt bez konieczności wydawania na niego takiej samej kwoty; kupuj ulubione produkty do pielęgnacji skóry. Kiedy kupujesz ulubiony produkt do pielęgnacji skóry, kupujesz przedmiot, który kiedyś należał do kogoś innego (i być może też był przez niego kochany). Na pierwszy rzut oka może to być skuteczny sposób kupowania drogich produktów, które kiedyś należały do ​​innych osób, w tańszych i bardziej przystępnych cenach. Poza tym, jeśli kupujesz produkty do pielęgnacji skóry, które mają już ulubione produkty, możesz spróbować przetestować te produkty i ustalić, czy są odpowiednie dla Twojej skóry. Z początku wydaje mi się to bardzo przydatne. Jednak stosowanie wstępnie pielęgnowanych produktów do pielęgnacji skóry to nie to samo, co stosowanie uprzednio wyposażonych mebli i jestem pewien, że nie poleciłbym tego. Mając to na uwadze, dzisiaj powiem ci szczerze, dlaczego nie powinieneś kupować produktów do pielęgnacji skóry, które nie są popularne.

Powiedzmy, że natknąłeś się na tę stronę sklepu internetowego, która oferuje słynne produkty do pielęgnacji skóry, i oczarował Cię ich ładny, przyciągający wzrok projekt strony internetowej i ich opis produktu, a także przystępna cena dla tak dużych marek. Jednak na końcu opisu napisano; „Ulubiony, ostatnio używany 3 miesiące temu.” Właśnie wtedy zdałeś sobie sprawę, że sklep internetowy zapewniał wyłącznie ulubione produkty do pielęgnacji skóry. Gdyby tak się naprawdę stało, kupiłbyś to? Omówmy to tutaj.

Określanie daty ważności produktu do pielęgnacji skóry Kiedy mówimy o produktach do pielęgnacji skóry, które wcześniej nam się podobały, oczywiście mówimy również o datach ważności. Każde opakowanie do pielęgnacji skóry jest wyposażone w określone daty, które pozwalają nam wiedzieć, kiedy produkt nie powinien być już używany. Jednak wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy z różnicy między datą ważności a datą produkcji, a także kiedy dokładnie nie można użyć produktu.

* Data produkcji Jeśli zobaczysz „Mfg. data ”na opakowaniu produktu do pielęgnacji skóry, nie panikuj, nie kupiłeś przeterminowanego produktu, ponieważ jest to data produkcji, a nie data ważności, co oznacza, że ​​jest to data produkcji produktu. Większość produktów może nie podawać daty produkcji na opakowaniu, ale niektóre nadal tak robią.

* Data ważności Inną datą, którą możesz zobaczyć na produkcie, jest data ważności. Jeśli jednak masz produkt do pielęgnacji skóry, który wygasa 3 lata później, nie oznacza to, że możesz go używać do 3 lat. Data ważności podana na produkcie oznacza, że ​​należy natychmiast użyć produktu przed tą datą. Mówiąc najprościej, data ważności obowiązuje tylko wtedy, gdy opakowanie nie zostało otwarte.

* Okres po otwarciu (PAO) Najważniejszą częścią jest ta, którą zwykle można znaleźć na tylnej stronie opakowania. Nazywa się to okresem po otwarciu (PAO) oznaczonym symbolem „otwartego słoika”. Na symbolu znajduje się cyfra i litera „M” wskazująca, jak długo można bezpiecznie używać produktu po jego otwarciu. Litera „M” oznacza „miesiące”, a zatem „18M” oznacza, że ​​należy jej użyć nie później niż 18 miesięcy po otwarciu. Krótko mówiąc, możesz mieć produkt, który może trwać 3 lata przed datą wygaśnięcia, ale kiedy go otworzysz, data wygaśnięcia nie ma już zastosowania i musisz go w pełni wykorzystać przed 18 miesiącami po otwarciu. Pamiętaj, że każdy produkt może mieć inny PAO; niektóre mają 6M, 12M, inne mogą mieć symbol 24M.
Teraz, gdy wiesz, jak określić rzeczywistą datę ważności swojego produktu, czy możesz sobie wyobrazić, czy kupiłeś produkt pielęgnacyjny do pielęgnacji skóry? Niektórzy sprytni sprzedawcy próbują powiedzieć tym, którzy nie są świadomi znaczenia symbolu i daty ważności, że produkt wygaśnie 2 lata później. Nie wspominając o tym, czy niektórzy sprzedawcy kłamią na temat czasu otwarcia produktu. Wiem, że jest też wielu ludzi, którzy nigdy by o tym nie kłamali, ale nie wiemy tego na pewno, prawda? Porównajmy teraz zalety i wady zakupu ulubionego produktu do pielęgnacji skóry.
Plusy:

* Możesz kupić nawet wysokiej jakości produkt do pielęgnacji skóry za niższą cenę, ale nie w pełnym rozmiarze
* Możesz spróbować przetestować produkt, który chcesz kupić przed zakupem w pełnym rozmiarze, aby sprawdzić, czy produkt jest odpowiedni dla Twojej skóry, czy nie.

* Nie wiesz, jak poprzedni właściciel przechowywał produkt do pielęgnacji skóry, czy są one higieniczne, czy nie, nigdy nie wiesz
* Nie wiesz, czy sprzedawca mówi prawdę o pierwszym otwarciu produktu. Na przykład prawda jest taka, że ​​produkt wygaśnie za 2 miesiące, ale sprzedawca powiedział ci, że otworzyli opakowanie dopiero około 2 miesiące temu i powiedział, że wygaśnie za 10 miesięcy
* Jeśli produkt do pielęgnacji skóry nie jest zaopatrzony w nasadkę, istnieje prawdopodobieństwo, że sprzedawca może nie czyścić opakowania, powodując dostawanie się brudu do nasadki, co może sprawić, że cały produkt nie będzie już higieniczny
* Litery w używanych produktach mogą zniknąć z powodu tarcia podczas podróży lub przechowywania w torbie pełnej innych rzeczy, co utrudnia rozszyfrowanie, czy produkt jest fałszywy czy oryginalny (ponieważ nie kupujemy go bezpośrednio) Możemy Naprawdę ufam ludziom w dzisiejszych czasach i na pewno nie kupię wcześniej ukochanych rzeczy, zwłaszcza jeśli będą noszone na mojej skórze. Mogę jednak rozważyć zakup gotowych produktów do pielęgnacji skóry, jeśli sprzedawca jest moim zaufanym przyjacielem, najlepszym przyjacielem lub rodziną. Skóra nie jest nieistotną sprawą – nigdy nie używałbym przypadkowych produktów na mojej skórze, nie mówiąc już o tych, które lubiłem. Jeśli chcę wypróbować jakiś nowy produkt do pielęgnacji skóry, zawsze upewnię się, że można go bezpiecznie używać; dlatego zdecydowałem się kupić próbki. Jeśli nie możesz znaleźć próbek produktów, które chcesz, możesz zapytać znajomych, czy kiedykolwiek kupili te same produkty i poprosić ich o sprawdzenie. Dbanie o własną skórę to nasza odpowiedzialność. Niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, Twoja skóra jest dla Ciebie ważna i musisz leczyć ją nie tylko dla samozadowolenia, ale również dla zdrowia. Kiedy twoja skóra jest zdrowa, twój umysł także jest zdrowy. Dlatego zachowaj ostrożność przy wyborze i zakupie produktów do pielęgnacji skóry cennej.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.